Menu
Bývanie, kde
nájdete všetko

Dve sýpky poskytujú svojim obyvateľom všetko, čo potrebujú pre pokojný a pohodlný život.

Blízko do Rakuska
Blízko do Rakuska
Jarovce sa nachádzajú v blízkosti hraníc, takže ak radi chodievate nakupovať do Rakúska, prípadne tam cestujete na obchodné rokovania, Jarovce sú ideálnym miestom pre váš nový domov.
Dobrá dostupnosť do centra
Výborná dostupnosť do centra
Jarovce zostávajú jedinou mestskou časťou, ktorá umožňuje plynulú premávku aj počas dopravnej špičky. Vďaka neďalekému napojeniu na hlavný ťah sa bezproblémovo dostanete do centra, či už autom alebo prostredníctvom hromadnej dopravy, ktorej zastávka sa nachádza priamo pri projekte.
Materská a základná škola
Materská a základná škola
Obrovskou výhodou pre rodiny je materská a základná škola, ktoré sa nachádzajú neďaleko projektu. Vďaka tomu strávite viac času s rodinou a presun detí do školy bude nielen jednoduchší, ale hlavne bezpečnejší.
Rýchle napojenie na D2
Napojenie na D2
V blízkosti projektu je dostupné praktické napojenie na diaľnicu D2, ktoré vám umožní jednoduchšie a rýchlejšie cestovanie nielen do centra Bratislavy, ale aj do rôznych častí Slovenska, Čiech a Maďarska a Rakúska.
Cyklotrasy pre aktívny život
Cyklotrasy
V okolí projektu sa nachádza až 8 cyklotrás, ktoré obyvateľom umožňujú viesť aktívny a zdravý životný štýl. Cyklotrasy majú celkovo až 24 kilometrov, vďaka čomu si prídu na svoje nielen príležitostní cyklisti, ale aj aktívni športovci.
Plná občianska vybavenosť
Plná občianska vybavenosť
Mestská časť Jarovce, v ktorej sa projekt nachádza, poskytuje svojim obyvateľom všetko potrebné pre život – od obchodov a reštaurácií až po školu či úrady. Na dosah tak budete mať všetko, čo potrebujete pre plnohodnotné bývanie.
Blízkosť prírody
Blízkosť prírody
Jazerá, ktoré sa nachádzajú v Jarovciach a ich okolí, predstavujú bonus, ktorý táto lokalita ponúka. Spolu s neďalekým Dunajom tvoria pre obyvateľov vítané rekreačné miesto.
Pokojná lokalita
Pokojná lokalita
Bratislavská mestská časť Jarovce si dodnes zachovala ráz pokojného miesta pre život. Aj samotný projekt Dvoch sýpok je ladený komorne, vďaka čomu bude bývanie v ňom príjemným zážitkom.
Materské centrum
Materské centrum
Mestská časť je okrem školy a škôlky vybavená aj materským centrom, ktoré rodičom umožňuje aktívne tráviť čas so svojimi deťmi – či už prostredníctvom kurzov, krúžkov alebo workshopov.